Reference

Výdejní linka Packway

Ve spolupráci s naším obchodním partnerem jsme dodali nerezovou výdejní linku složenou z vyhřívaného pultu GN 3/III s hygienickým zákrytem, neutrálních pultů se zabudovanými spotřebiči a pultu s vestavěnou podávací šachtou.

Výdejní linka Hranice

Ve spolupráci s naším obchodním partnerem jsme dodali nerezovou výdejní linku složenou z vyhřívaného pultu GN 4/IV s hygienickým zákrytem typu HZ HMMC, neutrálního pultu a neutrálního pultu s ohrádkou a nerezový nábytek.

Vozíky Slovinsko

Ve spolupráci s naším zahraničním obchodním partnerem jsme dodali vozíky EVT, EPT, EPK společně s tabletovým pásem do Centra sociální péče ve slovinském městě Lenart.

Výdejní pult Brno

Ve spolupráci s našim obchodním partnerem jsme dodávali pult s chlazenou vanou s hygienickým zákrytem s osvětlením a bočními neutrálními pulty.

Hypermarket Praha

Ve spolupráci s našim obchodním partnerem jsme dodávali komponenty výdejní linky (pulty s ohřevem, chlazené pulty, neutrální pulty). Provedení nerezová konstrukce, granitová pracovní deska, hygienické zákryty a nástavby s ohýbaného skla.

Výdejní linka Vyškov

Ve spolupráci s našim obchodním partnerem jsme dodávali pulty s vyhřívanými dělenými vanami, chlazenou vanou, s hygienickým zákrytem, neutrální pulty.

Nemocnice Tanvald

Ve spolupráci s našim obchodním partnerem jsme dodávali tabletovací pás ETP a transportní, výdejní a manipulační vozíky